RETRO RÁDIÓ

Megszólalt egy bennfentes, ezért verték el a Fradit

Megszólalt egy bennfentes, ezért verték el a Fradit
sk
Szerző
sk
Létrehozva2019. 08. 15. 08:36

A vezérigazgató szerint fájó a kudarc, de összességében nincs tragédia. Az együttes sokáig versenyben volt.

Egy nappal a fájó BL-búcsú után új célokra készül a Ferencváros focicsapata. A Dinamo Zagreb elleni, 4-0-s kudarcot gyorsan el kell feledni, mivel az Európa-liga csoportköre még elérhető. Erről is beszélt Orosz Pál vezérigazgató, aki a keddi vereség okairól szólt az M1 csatornának.

„A négyből három félidőben egyenrangú partnerei voltunk a Dinamo Zagrebnek, amely erősebb, mint a Ferencváros. Az ellenfél nagyon gyors volt, mind egyénileg, mind játéksebességben”

- mondta Orosz, aki hozzátett, az Európa-liga főtáblájáért kemény csata vár rájuk litván, vagy izraeli ellenfelükkel szemben.

Orosz azt is elárulta, a keretet idén nyáron már nem fogják erősíteni.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.