RETRO RÁDIÓ

Tóth Dávid lecserélte Fannit, aki aztán nem is rejtette véka alá a véleményét

Székesi Fannit küldte haza Tóth Dávid
szbd
Szerző
szbd
Létrehozva2021. 12. 09. 17:00

Székesi Fanni és Tóth Dávid között maximum csak baráti viszony alakulhatott volna ki, semmi több.

Sokként érte a lányokat Stohl András váratlan bejelentése, miszerint két új lány is versenybe száll Dávid szívéért! A szabály úgy szólt: ha ők maradnak, valakiknek helyet kell cserélniük velük. És Dávid el is engedte az egyik „régi” lány kezét, Székesi Fannit küldte haza.

„Mindannyiunkat nagyon váratlanul ért. Álmunkban nem gondoltuk, hogy új lányok jönnek, és helycsere lesz” – kezdte a Borsnak Fanni, aki a kezdeti meglepődöttség után rögtön sejtette, hogy ő lesz az egyik, akinek mennie kell.

Székesi Fannit küldte haza Tóth Dávid (Fotó: TV2)

„A hazugságvizsgálat közben jöttem rá arra, hogy Dáviddal nem illünk össze. Ő el is mondta, hogy van egy lány, akire csak barátként tekint, és én rögtön tudtam, hogy rám gondol. Alig jött hozzám ismerkedni, sosem volt olyan lelkes az irányomban. Nem igazán kereste úgy a társaságomat, mint a többi lánynak. Egyszerűen nem volt meg köztünk a kémia” – fogalmazott a 27 éves edző, aki hozzátette: nem örült, hogy haza kellett mennie, de teljesen elfogadta ezt a tényt.

„Persze, rosszul esett, hogy elküldött. Maradtam volna még… De nem haragszom rá. Reálisan láttam a helyzetet, és bár az elején picit többet képzeltem bele, nem bántam meg. Az igazság az, hogy Dávidnál sokkal karakánabb, határozottabb pasit képzelek el magam mellé. Nem igazán fértünk volna meg egymás mellett.”

Bár szerelmet nem, barátokat szerzett a műsorban, és az önbizalmát is felturbózta A Nagy Ő.

„Nekem nagyon jót tett a műsor, olyan volt, mint egy terápia. Rádöbbentem, hogy el kell fogadnom magamat, és el kell engednem a pesszimista énemet. Újra megtaláltam a saját egyéniségem, már ezért megérte. Emellett örülök, hogy megismerhettem a lányokat, Bertalan Évivel, Kiss Vikivel és Szatmári Fannival is tartom a kapcsolatot.”

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.