RETRO RÁDIÓ

Kerítésre került Udvaros Dorottya

Udvaros Dorottya Az utolsó tűzijáték című darabban látható a képen
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2021. 07. 02. 14:00

Kerítés kiállítás nyílt a Bethlen Gábor téren. Az ingyenes tárlaton olyan sztárok képeit is láthatjuk, mint Udvaros Dorottya.

Formabontó ötlettel rukkolt elő a Bethlen Téri Színház. A VII. kerületi teátrum ugyanis egy mindenki számára elérhető, úgynevezett kerítés kiállítást nyitott a napokban. A válogatás az intézmény elmúlt három évadának előadásainak legjobb pillanatait mutatja meg és bárki szabadon megtekintheti, aki arra sétál – írja a Metropol.

Udvaros Dorottya Az utolsó tűzijáték című darabban látható a képen (Fotó: Metropol)

A képeken olyan sztárok is helyet kaptak, mint a Kossuth- és Jászai Mari-díjas Udvaros Dorottya, aki Az utolsó tűzijáték című darabban látható. Tárlaton a klasszikus prózai színház mellett, olyan alternatív, újító produkciók pillanatait is láthatjuk, mint a Tara teknője szürreális világa vagy a Kaposvári Egyetem színművész hallgatóinak Carmina Buranája.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.