RETRO RÁDIÓ

Különleges nyelvet választott Gundi játékosa

Különleges nyelvet választott Gundi játékosa
Buster
Szerző
Buster
Létrehozva2019. 01. 14. 14:45

Ábel az angol és a francia nyelv elsajátítsa után úgy döntött, keres egy kevésbé hétköznapi nyelvet is.

Hétfőn este egy igazán különleges fiatalember kerül játékba a Legyen Ön is milliomos! új szériájában. Török Ábel az ELTE filológia szakának hallgatója, és három felsőfokú nyelvvizsgával büszkélkedhet. Ezek közül a legérdekesebb a norvég nyelv, amit cserediákként sajátított el korábban. Ábel ennek köszönhetően fordítóként is tevékenykedik, így hamarosan Magyarországon is megjelenik az a norvég regény, amit ő fordított. A fiatalember azért vállalkozott a TV2 játékára, mert szeretne eljutni A Gyűrűk Ura trilógia forgatási helyszínére, Új-Zélandra és a Galápagos-szigetekre is, ahová az ottani élővilág vonzza.

"Azt hiszem, elég jó a nyelvérzékem, ezért az angol és a francia után kerestem egy nem éppen hétköznapi nyelvet, amit elsajátíthatok. Így esett a választásom a norvégra. Csodálatos egy évet töltöttem az országban, ahol rengeteg barátot és élményt szereztem, illetve sokat önállósodtam”

- mondta lapunknak Ábel, aki bevallotta, eléggé furcsán érezte magát Gundel Takács Gáborral szemben.

"Amikor mások játszottak, úgy éreztem, hogy nincs miért izgulniuk a játékosoknak, de amint beültem a székbe, elkapott valami nagyon furcsa állapot. Gundi igyekezett segíteni, de bevallom, nehezen oldódtam fel, és volt pár kérdés, amik igazán megleptek”

- árulta el a fiatal srác. Hogy Ábel végül mennyi pénzzel távozott a TV2 stúdiójából, az hétfő este kiderül a Legyen ön is Milliomos legújabb adásából.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.