RETRO RÁDIÓ

Pucsításra kényszerítették a tanárok a dömsödi iskola diákjait!

LAPSZEMLE
Szerző
LAPSZEMLE
Létrehozva2016. 06. 22. 10:30

Kegyetlen módon alázták meg a kislányokat az iskolában, hogy kiderítsék, melyikük piszkította össze a lánymosdót. Már a rendõrség is nyomoz az ügyben.

A Blikkhez eljutott információk szerint a dömsödi általános iskolában valaki­ a WC mellé piszkított, a problémát pedig embertelenül orvosolta a pedagógusokból és takarítónőből összeállt bizottság. A lap szerint egy takarító és három pedagógus ugyanis hármasával egy terembe hívta a másodikos illetve harmadikos kislányokat,

ahol mindenkinek letolatták a bugyiját, pucsításra kényszerítették őket, hogy kiderítsék, ki volt a tettes.

A szülők joggal háborodtak fel és azonnal panaszt tettek a KLIK-nél a történtek miatt. Az intézmény már le is zárta a vizsgálatot: a takarítónőt elbocsátották, míg a tanárokat két éves fizetésemelés-megvonással büntették.

Az ügyben a ráckevei kapitányság nyomozást indított.

Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.