RETRO RÁDIÓ

Halálos gázolás miatt késnek a vonatok a dél-balatoni vonalon

Létrehozva2020. 12. 17. 21:16

Halálra gázolt egy gyalogost a vonat Zamárdiban csütörtök este; a helyszínelés befejezéséig Zamárdi felső és Szántód-Kőröshegy között pótlóbuszok közlekednek, a dél-balatoni vonalon pedig 60-80 perccel megnőtt a mentidő – tudatta a Mávinform közleményben.

A Keszthelyről a Déli pályaudvarra tartó Balaton IC Zamárdiban, a Hársfa utcai átjáróban elütött egy gyalogost, aki a balesetben életét vesztette. Az átjáróban a fénysorompó jól működött, a közút és a gyalogosok felé tiltó jelzést adott.

A helyszínelés befejezéséig – várhatóan 23 óráig – Zamárdi felső és Szántód-Kőröshegy között pótlóbuszok közlekednek, a dél-balatoni vonalon 60-80 perccel megnőtt a menetidő – közölte Váczi Viktor sajtóügyeletes.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.