RETRO RÁDIÓ

Országszerte bárki számára elérhető a MOL kézfertőtlenítője

Országszerte bárki számára elérhető a MOL kézfertőtlenítője
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2020. 04. 24. 17:20

Hétvégétől a töltőállomásokon bárki számára elérhetőek a MOL kézfertőtlenítői.

Hétvégétől a MOL egész hazai hálózatában, országszerte mintegy 500 töltőállomáson kapható a Hygi kézfertőtlenítő 200 milliliteres kiszerelésben.

A termék 80 százalékos alkoholtartalom mellett glicerint is tartalmaz, amely hozzájárul a bőr védelméhez.

MTI/MOL

A vállalat ezen a héten mintegy 80 ezer, míg a jövő hét folyamán szintén több tízezer darabot szállít ki ebből töltőállomásaira, valamint készül arra, hogy a kétliteres kiszerelésű kéz-, illetve az ugyanekkora felületfertőtlenítő is mihamarabb kiskereskedelmi forgalomba kerülhessen. Ezek a termékek várhatóan a jövő hét végétől lesznek elérhetők a kiemelt töltőállomásokon.

A magyar olaj- és gázipari vállalat március végén kezdte meg a kéz- és felületfertőtlenítő termékek gyártását. A vállalatcsoporthoz tartozó és kenőanyagok gyártásával foglalkozó MOL-LUB Kft. rekordidő, mindössze két hét alatt állította át almásfüzitői üzemének egyik, korábban szélvédőmosó folyadékot készítő gyártósorát. A 24 órában, három műszakban üzemelő egység napi 50 ezer liter fertőtlenítőszert képes előállítani.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.