1 hónapja

Videón a botrány, szöglet helyett a partjelzőt rúgta telibe a sztár

A brazil Palmerias könnyedén, idegenben győzte le 0-3 arányban a Cerro Porteno együttesét a Libertadores-kupa rájátszásában. A találkozón azonban történt egy igazán bizarr jelenet.

Szerző ripost

Lényegében már az odavágón eldöntötte a párharc sorsát a Palmeiras, amely idegenben gurított egy hármast a Cerro Porteno csapatának. A mérkőzés nyolcadik perce azonban hihetetlen eseményt hozott, ritkán látott jelenség történt a futballpályán.

Gustavo Scarpa, a brazil együttes irányító középpályása számára ez is egy átlagos napnak indult, pályafutása sokadig szögletéhez készült, ezúttal viszont egy kis újdonságot hozott a performanszba: a labda helyett a partjelző lábába rúgott bele az egyszeres brazil válogatott. Ezután annyira kiesett a ritmusból, hogy elcsúszott, majd megsérült, szerencsére azonban folytatni tudta a játékot. Az esetről videó is készült:

A kőkemény partjelző meg se érezte a rúgást, sőt, ő kért elnézést a középpályástól. Scarpa büntetlenül megúszta az incidenst, a 60. percben gólpasszt adott a csapat gólgyárosának, Ronynak, a 77. percben pedig lecserélték. Mozgalmas napja volt a 28 éves játékosnak.