RETRO RÁDIÓ

Ez szívszorító lesz, ilyen még nem volt a Fradi-stadionban

Groupama Aréna, Budapest
sk
Szerző
sk
Létrehozva2021. 06. 28. 06:45

Nem akármilyen főpróbát rendeznek szerdán a Groupama Arénában.

Az Európa-bajnokság alatt a hazai fociban is zajlik az élet. A Fradi például június 30-án, szerdán 18 órakor barátságos mérkőzésen, a Bajnokok Ligája főpróbáján lép pályára nézők előtt a dunaszerdahelyi DAC együttese ellen a Groupama Arénában.


MTI/Lakatos Péter

A dunaszerdahelyi csapat hazai mérkőzéseihez hozzátartozik, hogy a szurkolók eléneklik az Ismerős Arcok immáron ikonikussá vált Nélküled című dalát.

Bár a mérkőzést nem Dunaszerdahelyen, hanem a Ferencváros stadionjában rendezik, a hagyományos éneklés most sem marad el. Az FTC meghívására az Ismerős Arcok frontembere, Nyerges Attila a mérkőzést megelőzően élőben adja majd elő a Nélküledet a ferencvárosi és dunaszerdahelyi szurkolóknak és a csapatoknak.

Az FTC-DAC találkozóra jegyek továbbra is kaphatóak a Groupama Aréna Jegypénztárában (K-P.: 10.00-18.00; Szo.: 9.00-13.00), illetve online a meccsjegy.fradi.hu-n.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.