RETRO RÁDIÓ

Meglepő, elárulta titkát a fiatal magyar sportolónő

Meglepő, elárulta titkát a fiatal magyar sportolónő
ST
Szerző
ST
Létrehozva2018. 08. 16. 09:00

A glasgow-i úszó Európa-bajnokságon a magyar csapat egyik legjobbja volt.

Az augusztusi Eb-n  két ezüstérmet és egy bronzot szerző Késely AJna öt éve végezte el az agykontrolltanfolyamot - írja a Bors csütörtöki lapszáma. Talán ennek is köszönheti a sikereit a 16 éves úszónő?

A pozitív gondolkodást segíti elő az agykontroll. A rajtnál nyugtatom magam, ne izguljam túl a versenyt, végigúszom fejben a távot,

figyelek a legapróbb részletekre is. Kizárom a negatívumokat, nem gondolok arra, mi lesz, ha nem sikerül a verseny. Sikerülnie kell, hiszen egy-egy viadalra akár másfél évig is készülök

- mondta el a Borsnak Késely.

Késely Glasgowban 400 és 800 gyorson ezüstérmet nyert, 1500-on pedig a dobogó legalsó fokára állhatott fel.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.