CÍMKE: 'késely ajna'
FRISS HÍREK

Könnyek és sokk, megviselték az előző hetek a magyar sztársportolót

Késely Ajna bízik benne, hogy idén még versenyezhet.

Az Európa-bajnoki ezüstérmes úszónő, Késely Ajna bízik benne, hogy idén még versenyezhet.

Titokzatos hódoló lepte meg a magyar úszósztárt

A távolság nem akadály. A sok gyötrelem közepette jól jött Késely Ajnának a váratlan ajándék.

Újabb érmek, Hosszú Katinka és Késely Ajna is remekelt

Szombaton Pekingben folytatódott az Úszó Bajnokok Sorozata.

Késely Ajna őszintén beszélt az érzéseiről

Két érmet nyert, Késely Ajna őszintén beszélt az érzéseiről

A magyar úszónő a közösségi oldalán üzent.

A magyar úszónő a közösségi oldalán üzent a Glasgow-ban rendezett rövidpályás úszó Európa-bajnokság után.

Ünnepi fotó, 18 éves lett a magyar sztársportoló

Az Európa-bajnoki ezüstérmes úszónő, Késely Ajna több sporttársával szülinapozott.

Meglepetés, Hosszú Katinka nem fogta vissza magát

Remekelt a 200 vegyes előfutamában.

Hosszú Katinka elárulta, miként jött össze a szenzációs időeredménye a 200 vegyes előfutamában a világbajnokságon.

Hosszú Katinka tarolhat, magyar aranyesélyek az uszodában

Vasárnap az úszók is megkezdik a szereplést a dél-koreai Kvangdzsuban a 18. vizes világbajnokságon.

Szenzációs sikerek, Késely és Milák lenyűgözi a világot

Parádés teljesítményt nyújtanak a magyar sportolók a nyári ifjúsági olimpián, Buenos Airesben.

Csúcsdöntés! Megvan az első magyar érem az úszó-Eb-n

Óriási eredményt ért el Késely Ajna gyorsúszásban a Glasgow-ban zajló multisport Európa-bajnokságon.

Szenzációs csúcs a magyar úszótól, parádés nyilatkozat követte

Kozma Dominik újra megmondta. Országos csúcsot úszott a döntőben. Ledecky ellen nem volt ellenszer.

Így segíti Egerszegi az új magyar úszósztárt

Így segíti Egerszegi Krisztina az új magyar úszósztárt

Késely Ajna a példaképénél is szilveszterezett.

Késely Ajna a példaképénél szilveszterezett. Sokra hivatott reménységünk elárulta, hogy miről beszél neki ötszörös olimpiai bajnokunk.

Üzent a nagy magyar tehetség, félhetnek Katinkáék?

Még csak 15 éves a fiatal úszólány, de már most fenyegetést jelent a felnőtt mezőnyre. Az országos bajnokságon aranyérmet is nyert.

Elképesztő, a 15 éves magyar szupertehetségen ámul a világ

Ilyen fiatalon is képes volt arra, hogy legyőzze Katinkát és Kapás Boglárkát.

Ilyen fiatalon is képes volt arra, hogy legyőzze Hosszú Katinkát és Kapás Boglárkát. Lehet, hogy ez is kevés lesz ahhoz, hogy a budapesti vb-n is megmutassa magát ebben a számban.

Hosszú Katinka nem vállalta az új számot

Kapás Boglárka csak ezért utazott a világbajnokságra. Nem tudott elindulni a 400x200-as váltó a windsori világbajnokságon.

Kapás Boglárka csak ezért utazott a világbajnokságra.

Ilyet még nem láttak Rióban, Hosszú arany nélkül maradt!

4x200 méter gyorsváltóban úszott.

Három megnyert döntő után negyedszerre aranyérem nélkül maradt Hosszú Katinka, aki 4x200 méteres gyorsváltóban volt érdekelt.

Új nevet tanulunk, Ajnából Egerszegi lesz?

Új nevet tanul az úszóvilág! Ajnából Egerszegi lesz?