RETRO RÁDIÓ

Megható búcsú, Aradszky László nélkül nincs Fradi-meccs

Megható búcsú, Aradszky László nélkül nincs Fradi-meccs
SK
Szerző
SK
Létrehozva2017. 10. 17. 11:35

Imádott klubja méltó módon emlékezik a táncdalénekesre. A hangszóróból ezt a dalt hallhatja majd több ezer ember.

Szombaton rendezik a Ferencváros-Újpest NB I-es focibajnokit, a magyar futball legnagyobb rangadóját. A meccsen sajnos már nem lehet ott a zöld-fehérek legendás szurkolója, Aradszky László. Az október 8-án elhunyt táncdalénekesre így is emlékezni fog imádott klubja.

A család közleménye szerint Aradszky tiszteletére gyászszünettel indul a találkozó, s a hangszóróból is őt hallhatjuk majd.

A drukkerek a Fradi-indulót hallhatják majd:

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.