RETRO RÁDIÓ

Most jött: 8 kilométeres a torlódás, hatalmas baleset történt az M0-son

Létrehozva2025. 03. 13. 08:19
Frissítve2025. 03. 13. 09:02

Baleset miatt jelentős a torlódás az M0-s autóúton az M5-ös autópálya irányába Szigetszentmiklósnál - közölte az Útinform csütörtök reggel.

Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság közölte, hogy trélert vontató kisbusz és egy kisteherautó ütközött össze az M0-ás autóút Megyeri híd felé vezető oldalán, a szigetszentmiklósi felhajtó közelében. A balesethez a szigetszentmiklósi hivatásos tűzoltókat riasztották, akik áramtalanították az egyik járművet. Az érintett útszakaszon forgalmi akadályra kell számítani, az Útinform szerint a 19-es kilométernél csak egy sáv járható, a torlódás meghaladta a 8 kilométert, a sor már az M6-os autópálya csomópontjáig ér.

 

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.