RETRO RÁDIÓ

Meghalt a Műegyetem laboratóriumában megégett kutató

Piréz
Szerző
Piréz
Létrehozva2023. 12. 15. 16:45
Frissítve2023. 12. 19. 13:24

Az orvosok hosszan küzdöttek az életéért.

A gyors és szakszervű orvosi ellátás ellenére csütörtök este a kórházban elhunyt a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen (BME) egyik munkatársa.

gyertya
Fotó: Pexels

Csütörtökön kora reggel egy vákuumtechnikai eszköz tisztítása során csaptak fel a lángok a BME felületfizikai laboratóriumban. A tűzjelzésre az egyetem biztonsági szolgálata azonnal a helyszínre érkezett, a tüzet eloltották, a helyiségben dolgozó munkatársat elsősegélyben részesítették, és riasztották a mentőket, akik a súlyos sérülést szenvedett dolgozót kórházba vitték. A laboratóriumban az áldozaton kívül senki nem tartózkodott.

A Műegyetem Facebook-oldalán sokan fejezték ki együttérzésüket. Az egyetem vezetése rendkívüli segítséget ajánlott fel a gyászoló családnak. 

 

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.