RETRO RÁDIÓ

Durva, mit vitt a postás a kómában fekvő, gyönyörű magyar anyukának

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2022. 10. 18. 07:20
Frissítve2022. 10. 18. 07:46

Az is csoda, hogy Ketrin egyáltalán túlélte a horrorbalesetet.

Nikolics Ketrin abban az autóban ült, amit egy fa szó szerint kettévágott, amikor egy hónapja lesodródtak az útról Berhidánál. Nem elég, hogy a lánynak udvaroló 19 éves sofőr életét már nem lehetett megmenteni, és a fiatal édesanya is kis híján meghalt, családja legnagyobb megdöbbenésére egy bírságot is kiszabtak rá - írja a Blikk.

Fotó: Deltahirek.hu

A lapnak Ketrin édesapja nyilatkozott, aki naponta imádkozik lánya felépüléséért.

"Még magatehetetlenül, kómában feküdt a lányom, amikor levelet hozott a rendőrségtől a postás. Azt hittük, a baleset körülményeiről állapítottak meg valamit, ám nem ez történt. Alig akartuk elhinni, de a lányomat a történtek után 15 ezer forintra megbüntették, amiért állítólag a baleset idején nem volt becsatolva a biztonsági öve. Tudjuk, hogy a szabályokat be kell tartani, de a lányom az életéért küzd, méltányosságból eltekinthetnének a bírságtól" – mondta a Blikknek felháborodva Nikolics László.

Ketrint a múlt héten átszállították a székesfehérvári kórházba, ahol lélegeztetőgépre kötve jelenleg is ápolják. Mozog a szeme, a szája, mosolyog és nyel, de a szakemberek szerint isteni csoda lenne, ha tovább javulna az állapota. A szülei azt szeretnék, hogy az Országos Orvosi Rehabilitációs Intézetbe kerüljön. A várpalotai hintabalesetben súlyosan megsérült Máthé Krisztofer is ott gyógyult, és már az édesanyjával is felvették a kapcsolatot, aki lelkileg támogatja őket.

 

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.