RETRO RÁDIÓ

Pánikba esve menekültek: fegyveres férfi támadt rá a budapesti postára – Videó

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2022. 09. 15. 08:20
Frissítve2022. 09. 15. 09:29

Fejvesztve rohantak ki a postáról az emberek, ahová a riasztás után, nagy erőkkel rohantak a rendőrök. Három percen belül kattant a bilincs a postarabló kezén.

Szeptember 14-én, szerdán az esti órákban kaptak riasztást a budapesti rendőrök, miszerint egy férfi Zuglóban az egyik postát késsel fenyegetve próbálta kirabolni.

Fotó: Police.hu

Amikor a rémült ügyfelek elkezdtek kirohanni, az egyik postai alkalmazott szólt a férfinek, hogy értesíti a rendőrséget, mire a fegyveres férfi megijedt és elfutott. Az eset során nem sérült meg senki - írja a Police. 

A kerületi rendőröknek mindössze három percükbe telt elfogni a posta közelében a támadót. A 49 éves budapesti férfit előállították és közfeladatot ellátó személy sérelmére, felfegyverkezve elkövetett rablás kísérlete miatt kihallgatták, majd előterjesztést tettek a letartóztatására.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.