RETRO RÁDIÓ

Dráma a futópályán: letolt nadrágos rém riogatta a győri sportoló nőket

Dráma a futópályán: letolt nadrágos rém riogatta a győri sportoló nőket
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2020. 01. 06. 08:20

A rendőröket három nő értesítette, akik előtt a férfi nyilvánosan önkielégítést végzett.

A rendőrségre vasárnap három sportoló nő tett bejelentést arról, hogy Győrben, az Egyetem tér és a Püspökerdő közötti részen egy férfi szeméremsértő módon mutogatja magát. A bejelentők elmondták, hogy futás közben egy kerékpáros megelőzte, majd a Püspök erdő játszótér felőli oldalán bevárta őket, és feléjük fordulva, letolt nadrággal önkielégítést végzett.

Fotó: Police.hu

A rendőrök – a kapott személyleírás alapján – a helyszín közelében beazonosították, és elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 37 éves abdai lakost. A férfit a Győri Rendőrkapitányságra előállították, majd a nyomozók szeméremsértés miatt gyanúsítottként hallgatták ki – írja a police.hu.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.