RETRO RÁDIÓ

Rettegnek a múzeum dolgozói: szokatlanul viselkedik az űrből érkezett tárgy

Rettegnek a múzeum dolgozói: szokatlanul viselkedik az űrből érkezett tárgy
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2019. 12. 18. 19:30

Egy oroszországi múzeumban kezdett különös módon viselkedni egy meteorit.

Titokzatos módon, magától mozogni kezdett a napokban egy híres meteorit darab, az oroszországi Cseljabinszk múzeumában. A dolgozókat igencsak megrémítette az eset, mert egyelőre nem tudják mivel magyarázni. Sokan úgy gondolják, hogy a szikladarab így „próbálja elhagyni a Földet”.

A meteorit 2013. február 15-én csapódott a Földbe, 1500 embert megsebesítve. Jelenleg egy üvegfedél alatt őrzik, amelyet senki sem mozdított el. Az azonban mégis beindította a mozgásérzékelős riasztókat, halálra rémisztve ezzel a személyzetet.

Több elmélet is napvilágot látott az üggyel kapcsolatban, a szikla szökéséről szóló elképzelés mellett többen azt feltételezik, hogy egy szakértő hacker csapat próbálta meg ellopni a meteoritot, tesztelve ezzel a biztonságiakat – írja a Daily Star.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.