RETRO RÁDIÓ

Horror, élve falták fel a férgek az óriási mocsokban élő nőt

Horror, élve falták fel a férgek az óriási mocsokban élő nőt
Doris
Szerző
Doris
Létrehozva2019. 07. 16. 00:15

Apjával és testvérével osztotta meg a rettenetes állapotban lévõ lakást, ám egyikük sem sejtette, mekkora a baj.

Borzasztó dolog miatt kellett meghalnia egy 42 éves angol nőnek Bridlingtonban - írja a Daily Star.

Donna Bettley embertelen, hányingert keltő körülmények között élt apjával és a testvérével. A házban azóta gyűlt a szemét, hogy Donna anyja meghalt. Rövidesen minden tele lett penésszel és bélsárral, így nem csoda, hogy a férgek is beférkőztek a lakásba.

Ezek a férgek szépen lassan berágták magukat Donna bőrébe, aki nem sokat vett észre az egészből. Azt biztos nem sejtette, mekkora a baj. Végül vérmérgezést kapott. A széklettel teli ágya mellett találták meg eszméletlen állapotban.

Életét már nem tudták megmenteni.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.