5°C
14°C

Szaniszló, Leó névnapja

RETRO RÁDIÓ

Ilyen perverz szerelésben ritkán mondanak híreket főműsoridős híradóban

Ilyen perverz szerelésben ritkán mondanak híreket főműsoridős híradóban
Gaál József
Szerző
Gaál József
Létrehozva2019. 01. 10. 08:00

Egyszerûen nem lehet nem észrevenni a fallikus kivágást! Az internet népe teljesen felbolydult a látványtól.

Az ausztrál Kilences Csatorna egyik női hírbemondója, Samantha Heatwood rekordidő alatt internetes szupersztár lett, miután élő adásban egy olyan zöld blézert viselt, aminek a nyaki része félreérthetetlenül pénisz formában dekoltált.

Tudom, hogy elég éretlen dolog, de halálra röhögöm magam ezen. Egyszerűen képtelenség nem észrevenni a dolgot

- fogalmazott a Facebookon egy hozzászóló Heatwood fényképe alatt.

Az ausztrál médiatörténetben ráadásul nem ez az első péniszkivágásos sztori. A Tízes Csatorna korábbi bemondónőjével, Natasha Bellinggel pontosan ugyanígy kiszúrtak a stylistok 2015-ben. Ahogy a mostani esetet, úgy a 4 éve történt divatbakit is körberöhögte az internet népe.

 

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.