RETRO RÁDIÓ

Marad a terrorriadó Brüsszelben, nincs elég rendőr!

K.Zs.
Szerző
K.Zs.
Létrehozva2015. 11. 23. 20:46

Nem nyitnak ki az iskolák, 13 vonalon megtiltották a buszközlekedést.

Sok olyan vonalon sem járnak a buszok, ahol a hatóságok engedélyeznék, mert a sofőrök biztonsági okok miatt megtagadták a munka felvételét.

A polgármester csak azoknak az iskoláknak engedélyezné a hét második felében a tanítást, ahol minimum két rendőr őrködik, ez viszont több mint 300 plusz rendőr munkába állítását jelentené, amire pillanatnyilag nincs keret.

A metró továbbra sem jár. A boltoknak csak egy része van nyitva, egyelőre nincs hír ellátási nehézségekről.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.