RETRO RÁDIÓ

Hihetetlen: ekkorát nőtt már Majka fia, Marián kiköpött az apja

Létrehozva2022. 11. 12. 18:00

Már 11 éves Majka elsőszülött fia.

Alig hiszünk a szemünknek, amikor a hirtelen kiskamasszá váló Mariánt nézzük, Majka nagyfiát, akinek a 11. születésnapját ünnepelte péntek este a Majoros család apraja-nagyja. 

 11 éves lett az én kisfiam!

 – írta jókívánságait a büszke apuka, és csak úgy záporoztak a billentyűjéből a szívecskék.

Majka felesége, Hajni is megemlékezett az elsőszülött fiáról a sztorijában, mely csak korlátozott ideig érhető el. Majka és Dundika szerelme gyümölcse lassan kamasszá érik, de a páros házassága is szinte egyidős a fiúval. Hiszen 12 éve bolondulnak egymásért, Marián pedig hamar megérkezett a családba. Fiuk 2011. november 11-én, 11 óra 11 perckor született meg, Isten éltesse!

(via)

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.