RETRO RÁDIÓ

Sorozatos csapások érik a sztármixert

Sorozatos csapások érik a sztármixert
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2017. 02. 08. 15:30

A koktélkirály nehéz idõszakon megy keresztül, szerencsétlenségek sora éri õt.

Nem szűnnek a gondok Lajsz András körül, sőt, úgy tűnik, egyre több csapás éri az ismert koktélkirályt. Fojtogatós ügyének szembesítése február elsején lett volna, azonban pontosan ezen a napon hunyt el váratlanul öccse, Csaba.

A férfi alig volt ötvenéves, betegségnek semmi jele nem mutatkozott nála: este lefeküdt aludni, de már nem ébredt fel többé. A %RIPOST% megkereste Lajsz András ügyvédjét, dr. Margitics Pétert, aki elmondta, a szembesítést egyébként is elhalasztották.

„Már ügyfelem testvérének a halála előtt kértük a szembesítés elhalasztását, súlyos, családi okokra hivatkozva.

Ezt a kérésünket helyben is hagyták, ám fontosnak tartom ismét leszögezni, hogy ennek egyéb családi okai voltak

– mondta el az ügyvéd.

Lajsz Andrást tehát, ahogy mondani szokták, az ág is húzza. Felesége hónapokkal ezelőtt kidobta otthonról, gyermekei nem állnak szóba vele, infarktusa után az egészsége is labilis.

A koktélkirály tisztelői így már csak reménykedhetnek abban, hogy a balszerencse-sorozat hamarosan véget ér.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.