RETRO RÁDIÓ

Tragikus balesetben szörnyethalt egy egész popzenekar

Tragikus balesetben szörnyethalt egy egész popzenekar
The_M
Szerző
The_M
Létrehozva2016. 02. 14. 20:40

Svédországban egy 25 méter magas hídról zuhant le a Viola Beach mind a négy tagja és a menedzserük. Mindannyian meghaltak.

A baleset szombaton hajnalban történt a svéd főváros közelében. A Viola Beach autója az E4-es autópályán haladt Stockholm külterületén, amikor egy 25 méter magas hídról az alatta lévő csatornába zuhant. Az öt, 19 és 32 év közötti férfi holttestét a rendőrök találták meg a vízben. A Warringtonból származó fiúbanda - Kris Leonard, River Reeves, Tomas Lowe és Jack Dakin - pénteken koncertezett Svédországban. A Viola Beach a Where is the Music? elnevezésű svéd zenei fesztivál vendége volt.

A brit külügyminisztérium szóvivője megerősítette, hogy az öt brit autóbalesetben hunyt el Svédországban február 13-án.

"Kapcsolatba léptünk a helyi hatóságokkal és támogatjuk az áldozatok családjait ebben a nehéz időben" - mondta.

A 2015-ben megalakult Viola Beach tavaly adta ki Swings & Waterslides című debütáló kislemezét. A végzetes tragédiájuk pont akkor történt, amikor igazán kezdett beindulni a karrierjük.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.