Létrehozva: 2025.07.04.

Édesanyja kezét szorítva távozott a 3 éves, fülgyulladástól szenvedő fiú

A család összetört a lesújtó tragédia miatt. Minden fájdalmukról az orvosok tehetnek.

Egy ártatlan kisgyermek pár órával azután, hogy az orvosok fülgyulladással hazaküldték a kórházból, életét vesztette az anyukája, Kayleigh Kenneford kezét szorongatva.  A kis Theo Tuikubulau július 8-án hunyt el vérmérgezésben, mindössze két nappal az első kórházi látogatása után.

gyertya, gyász, tragédia
Fotó: Unsplash

Az édesanyja „boldog, szerető és ragaszkodó kisfiúként” jellemezte, aki a tűzoltóautók megszállottja volt. Theo betegsége enyhe, megfázáshoz hasonló tünetekkel kezdődött, amik gyorsan súlyosbodtak. A anyuka Calpolt adott neki, remélve, hogy csak megfázott. Bár úgy tűnt, hogy egy kicsit jobban van, Theo messze nem volt a szokásos énje - írja a Cornwall Live. Másnap, július 6-án Theót kórházba szállították, miután piros pöttyös kiütés jelent meg a mellkasán, és magas, 40,2 Celsius-fokos láza volt, és nehezen kapott levegőt. Levegő után kapkodott, és a szája sarka kékre változott. Theo megmentésére tett kétségbeesett kísérletek ellenére az orvosok közölték a családdal, hogy már semmit sem tehetnek.

„Úgy éreztem, hogy átvertek. Annyira nehéz tudni, hogy a gyermekeden dolgoznak, és megpróbálják megmenteni. Próbáltam visszamenni a szobába, de nem engedtek be. Kimentem és rosszul lettem. Bementünk a szobába, fogtuk a kezét, és mindent lekapcsoltak - mondta Kayleigh csendesen.

 Megerősítették, hogy Theo szepszisben halt meg, egy olyan állapotban, amikor az immunrendszer veszélyes reakciót mutat egy fertőzésre. A vizsgálat a tervek szerint július 4-ig, péntekig tart.

 

Iratkozzon fel a Ripost hírlevelére!
Sztár, közélet, életmód... a legjobb cikkeink első kézből!
Ingatlanbazar.hu - Gyors. Okos. Országos
-

További cikkek