RETRO RÁDIÓ

Súlyos dolgot tett a részeg férfi a 17 éves lánnyal Szereden

la
Szerző
la
Létrehozva2023. 09. 26. 21:45

A rendőrök léptek közbe.

A térfigyelő kamerák felvételei alapján a rendőrség őrizetbe vett egy férfit, aki rátámadt egy 17 éves lányra Szereden.

rendőrség
Fotó: Pixabay

A Paraméter szerint a térfigyelő kamera kezelője az éjszakai órákban egy részeg fiatal féri gyanús viselkedésére figyelt fel. A felvételen látható volt, ahogy a férfi megáll egy lányokból álló csoport mellett. Vélhetően vitatkozni kezdtek, aminek az lett a vége, hogy a férfi megtámadta az egyik lányt.

A helyszínre kiérkező rendőrök elfogták a támadót, eközben viszont megjelent a férfi testvére is, aki igyekezett meggátolni a rendőri intézkedést. Mivel a támadás során a lány a földre esett, és feltételezhető volt, hogy megsérült, mentőt hívtak hozzá. A történtek után a lány feljelentést tett az ügyben. A rendőrség először polgári együttélés ellen elkövetett kihágásként dokumentálta az esetet, de nem kizárt, hogy sor kerül az ügy jogi minősítésének módosítására.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.