RETRO RÁDIÓ

Szívszaggató: holtan esett össze a 20 éves lány az étteremben

K.B.
Szerző
K.B.
Létrehozva2023. 02. 14. 09:00
Frissítve2023. 02. 14. 09:54

Szerelme szeme láttára ájult el a randevún a fiatal nő. A rendőrség kiderítette, hogy hanyagság okozta a tragédiát.

Szörnyű vége lett egy randevúnak, miután egy 20 éves lány desszert után hirtelen rosszul érezte magát, és elájult. Egy újabb megrázó tragédia hívja fel a figyelmet arra, milyen következményei lehetnek a gondatlanságnak.

Képünk illusztráció / Fotó: Pexels

A 20 éves lány a vacsora végén, a desszerthez érkezve a laktózmentes tiramisut szeretett volna, de vegán desszertet szolgáltak fel neki, ami bizony nyomokban tejet tartalmazott. Gond nélkül elfogyasztotta a finomságot, ám nem sokkal később hirtelen elájult.

Mentősök rohantak a heves anafilaxiás sokkot kapott nőért, aki a kórházban kómába esett. Az állapota öt nap múlva sem javult, majd február 5-én, az éjszaka távozott.

Luca Gaglio milánói ügyész emberölés miatt indított nyomozást ismeretlen tettes ellen, és elrendelte a boncolást. Az ügy azonban összetettnek bizonyult, ugyanis az étterem csak részben volt hibás a fiatal nő haláláért.

Mint kiderült, egy olyan tejpótlót használtak a desszert elkészítéséhez, amibe a gyártósoron tejfehérjék kerültek. Ezt azonban nem tüntették fel a terméken, sőt tájékoztatást sem adtak ki a veszélyről. A terméket a vizsgálatok után visszahívták a boltok polcairól - tudta meg a külföldi sajtó. 

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.