RETRO RÁDIÓ

Kiesett egy 17 éves lány a panelház ablakán, nem tudták megmenteni

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2022. 11. 12. 16:00

A rendőrség egyelőre nem tudja megállapítani, hogy mi okozta a fiatal lány halálát. Családja összetört az elvesztésének súlya alatt.

Tragikus körülmények között vesztette életét egy mindössze 17 éves lány, aki előtt még ott állt az egész élete.

Fotó: Pixabay

Leicester városközpontjában lévő egyik társasház emeleti ablakából zuhant a halálba. A balesetről értesítették a segélyszolgálatokat, de az életét nem tudták megmenteni.

„A lányt sajnos a helyszínen elhunytnak nyilvánították. A lány halálának okát jelenleg megmagyarázhatatlannak tekintik, és a teljes körű vizsgálat folyamatban van a körülmények tisztázására” – közölte a rendőrség.

A tragédiával kapcsolatban egy 24 éves férfit letartóztattak, de később óvadék ellenében szabadlábra helyezték - tudta meg a The Sun. 

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.