RETRO RÁDIÓ

Élelmiszergyárba csapódott egy lezuhant repülőgép: nincsenek túlélők

Élelmiszergyárba csapódott egy lezuhant repülőgép: nincsenek túlélők
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2022. 04. 22. 07:40
Frissítve2022. 04. 22. 07:48

Hatalmas robbanással ért földet egy repülőgép, majd hirtelen mindent hatalmas lángok és sűrű fekete füst ölelt körül.

Hatalmas robbanást okozott egy kisrepülőgép, miután egy élelmiszergyárba csapódott. A mentőszolgálat szerint nem maradtak túlélők a fedélzeten. A gyár alkalmazottai szerencsésebbek voltak, közülük senki sem sérült meg.

Akár 10 ember is lehetett a Cessna 401-es vagy egy Cessna 402-es kisrepülőgépen, amikor csütörtök este (április 21-én) az amerikai Georgia államban, Covingtonban lévő General Mills üzemnek csapódott – írja a Daily Star.

A pilóta vagy a személyzet személyazonosságát egyelőre nem hozták nyilvánosságra. A Szövetségi Légügyi Hivatal szóvivője elmondta, hogy a baleset helyi idő szerint este 7:05 körül történt. A helyszínen készült megrázó felvételekből azt derül ki, hogy sűrű fekete füstfelhő szállt fel az ipari épületből.

„A Covingtoni hatóságok tájékoztattak a General Mills üzemben lezuhant repülőgépről. Azt mondják, a repülőgép a becsapódáskor felrobbant. Senki sem élte túl a fedélzeten” – osztotta meg információt közösségi oldalán egy nő.

Egy másik szemtanú szerint a repülőgép az élelmiszergyár tetején lévő leparkolt utánfutónak ütközött, majd egy felfüggesztett víztartály mellett lángba borult. A robbanás további raktereket rongált meg.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.