RETRO RÁDIÓ

„A szívem egy kicsit újra örül, hogy van reményünk” – megszólalt az eltűnt anya húga

„A szívem egy kicsit újra örül, hogy van reményünk” – megszólalt az eltűnt anya húga
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2021. 05. 21. 09:40

Úgy tűnik, hogy a rendőrség nyomra bukkanhatott.

A rendőrség még mindig keresi az eltűnt kaliforniai nőt, de egyelőre még nincs nyom, hogy hol lehet a háromgyermekes anyuka, akit január 7-én láttak utoljára. A 39 éves Maya Millette után kutatva most annyi friss hírrel szolgáltak, hogy ezen a héten különös figyelmet fordítottak egy zárt golfpályára, ami nem messze van Maya otthonától, és egy túraútvonalhoz vezet – írja a CrimeOnline.

Maya Millette családja kedden találkozott nyomozókkal, a nő húga pedig elmondta, hogy eredményes volt a megbeszélés.

„A szívem egy kicsit újra örül, hogy van reményünk„ – mondta sejtelmesen a testvér a kétórás találkozó után. „Nagyon sok előrelépés történt és elmondták, hogy mit terveznek.”

Az anyuka eltűnése előtt férjével vitatkozott, így a zsaruk őt is elővették, de egyelőre nincs semmi bizonyítékuk, legalábbis hivatalosan ezt még nem közölték. Eközben a család és a környékbeliek szinte minden hétvégén kint voltak az eltűnt nő után kutatva.

„Már négy hónap telt el az eltűnés óta, és ez nagyon hosszú idő” - mondta Liliana Burke, aki segít a keresések megszervezésében. „Jelenleg a családnak annyi segítségre van szüksége, amennyit csak kaphatnak.”

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.