RETRO RÁDIÓ

Sokkoló: elvágta a rendőrnő torkát egy bevándorló a párizsi rendőrőrsön

Új applikációt fejlesztett a rendőrség
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2021. 04. 23. 16:35

Drámai jelenetek zajlottak le egy párizsi rendőrőrsön, ahol halálra késeltek egy rendőrt.

Betört egy rendőrőrsre és halálra késelt egy rendőrt egy tunéziai férfi Párizs elővárosában, Rambouillet-ben – írja az Origo. Úgy tudni, hogy a támadót a rendőrök lelőtték.

Fotó: 123RF

Információk szerint a férfit korábban bevitték a rendőrségre, valamilyen ügyben gyanúsított volt. A halálos áldozat egy rendőrnő, akinek a tunéziai migráns elvágta a nyakát.

A Le Figaro szerint Jean Castex miniszterelnök és Gerald Darmanin belügyminiszter is a helyszínre tart. Sajtóinformációk szerint a rendőrség terrortámadás miatt nyomoz – írja az Origo.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.