RETRO RÁDIÓ

Beteg kínai nő miatt lezárták a koppenhágai repülőteret

Beteg kínai nő miatt lezárták a koppenhágai repülőteret
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2020. 02. 07. 17:00

Alig, hogy megérkezett a reptérre, szólt a személyzetnek, hogy koronavírusra gyanakszik.

Ma lezárták a koppenhágai repülőtér egy részét, a 3-as terminált a The Local szerint. Kenni Leth, a sajtószóvivő elmondása szerint pénteken reggel nyolc óra előtt rosszullétre panaszkodott egy utas, akit mentők vittek el a repülőtérről. Az asszony Kínából érkezett, Helsinkit is érintve.

Illusztráció Fotó: MTI

A nő érkezés után szólt a személyzetnek, hogy rosszul van: influenzaszerű tüneteket produkált, és attól félt, koronavírust kapott el. A személyzet ekkor értesítette a mentőket, és zárták le az érintett területet, a repülőtér többi része viszont üzemel.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.