RETRO RÁDIÓ

Tragikusan fiatalon halt meg a doktornő, túl sokat dolgozott

Tragikusan fiatalon halt meg a doktornő, túl sokat dolgozott
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2017. 11. 21. 19:05

A segítõkész orvos holtan esett össze munka közben. Kollégái hiába próbálták újraéleszteni.

A 28 éves Katarzyna W. a lengyelországi niepolmicei kórházban dolgozott. A sürgősségi osztályon látott el ügyeletet, amikor életét vesztette. Mint kiderült, nyolc nap alatt hat alkalommal szolgált, és halálának napján 24 órája volt talpon – írja a Paraméter.

Katarzyna a szolgálata alatt omlott össze. Kollégái próbálták újraéleszteni, de már nem tudták megmenteni az életét.

A boncolás kimutatta, hogy a doktornő halálát szívinfarktus okozta. Kollégái szerint egy nappal korábban fáradtságra és túlterheltségre panaszkodott.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.