RETRO RÁDIÓ

Kamerák előtt vert össze egy férfit a politikus

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2017. 06. 25. 17:00

A szélsõjobbos politikus állította, csak önvédelembõl ütött. Ám a másik férfi szemmel láthatóan csak védekezett...

Tommy Robinson (aki Stephen Christopher Yaxley néven látta meg a napvilágot), a szélsőjobboldali English Defence League (EDL) korábbi vezetője agyba-főbe vert egy férfit a Royal Ascorton.

Egy kocsi fedélzeti kamerája az egészet felvette. Látszik, ahogy a felbőszült politikus ellöki a másik férfit és ütni kezdni.

A rendőrségnek mégis azt mondta, ő csak önvédelemből ütött... Szerinte a videó, amely nyilvánosságra került, szerkesztett és nem a teljes valóságot mutatja. A szemtanúk ezzel szemben egybehangzóan állítják: Robinson ütött először.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.