RETRO RÁDIÓ

Kiakadtak a Fradi szurkolói; lenézték a magyarokat

Létrehozva2025. 08. 24. 07:00

Ezek voltak hét legolvasottabb sportcikkei a Riposton.

Berágtak a Fradi-drukkerek

Sajnos rosszul kezdte a Ferencváros a Bajnokok Ligája playoff-körét. A Qarabag 3-1-re nyert Budapesten, s igazi bravúr kell a szerdai visszavágón. A szurkolók nem csak a játék és az eredmény miatt akadtak ki, az se tetszik nekik, hogy az RTL közvetíti a párharc meccseit, s bizonyos tartalmakat csak a fizetős, streaming-oldalon lehet megnézni.

A részleteket ide kattintva olvashatod el.

Fradi
A Fradi a visszavágóban bízhat Fotó: Adam Molnar

Lenézték a Győrt

A Konferencialiga playoff-körében a Győr az első meccsen 2-1-re verte az esélyesebb Rapid Wient. Pedig az osztrák csapat a kelleténél jóval bizakodóbban készült a találkozóra, de a visszavágón még javíthatnak.

A részletekről ide kattintva olvashatsz.

Zseljko Gavrics két gólt szerzett Fotó: Krizsán Csaba

Helif megváltozott

Imane Helif újra sokkolt. A 26 esztendős algériai sportoló tavaly nyáron, a párizsi olimpián nyerte meg nemzete történetének első ötkarikás aranyérmét, miután minden ellenfelét – köztük Hámori Lucát is – legyőzte a női ökölvívás váltósúlyában. Már a játékok alatt, de leginkább a győzelmét követően hatalmas vita alakult ki a bokszoló neme miatt, hiszen kiderült, hogy a Nemzetközi Bokszszövetség 2023-ban eltiltotta Iman Helifet a versenyektől, miután a tesztek férfi DNS-t mutattak ki nála. A Nemzetközi Olimpiai Bizottság ennek ellenére is zöld utat adott a bokszoló számára Párizsban.

Most komoly átalakuláson ment át, a részletekről ide kattintva olvashatsz. 

Iman Helif
Iman Helif egy éve lett olimpiai bajnok Párizsban / Fotó: AFP

 

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.