Krausz Gábor
A Liverpool legendája, Jamie Carragher ismét új nevet dobott be a csapatnak. Ezúttal az Aston Villa futballistáját, Morgan Rogerst ajánlgatja a listavezetőnek, ezzel burkoltan megint beszólt Szoboszlai Dominiknak.
Jamie Carragher, a Liverpool korábbi kiváló hátvédje valamiért nincs nagyon kibékülve Szoboszlai Dominikkal. A jelenleg szakértőként dolgozó Pool-legenda először február elején szólt be a magyar középpályásnak, ahol kijelentette, hogy nem rajong érte és sokkal több gólt és gólpasszt kell szerezzen. Szoboszlai azóta mindkét kritériumban javult, de Carragher folyamatosan ajánlgatja az irányítókat a Liverpoolnak, legutóbb Morgan Rogers nevét dobta be.
Carragher a The Overlap című műsorban beszélt arról, hogy az Aston Villa játékosának futballjáért mennyire rajong.
Elárulom nektek, Morgan Rogers egy jó játékos, nem igaz? Tudjátok mit, imádnám, hogyha a Liverpoolhoz igazolna
– áradozott Rogersről Jamie Carragher.
Rogers egy évvel ezelőtt, a másodosztályú Middlesbrough-tól csatlakozott mindössze 9,5 millió euróért (3,7 milliárd forint) az Aston Villához. A csapatnak rövid idén belül meghatározó tagja lett. Az irányítóként és szélsőként is bevethető futballista idén 39 tétmérkőzés alatt összesen 12 gólt és hat gólpasszt jegyzett. A 22 éves angol futballista értékét mára már 40 millió euróra (15 milliárd forint) taksálja a Transfermarkt.
Carragher korábban Szoboszlai helyére Lucas Paquetát (West Ham United) és Morgan Gibbs-White-ot (Nottingham Forest) is beajánlotta.
Hirdetés: Csaknem az egész ország imádja a Premier League-et. Ez elsősorban Szoboszlai Dominiknak és Kerkez Milosnak köszönhető. A szigetországi topliga fordulóról fordulóra megmozgatja a hazai szurkolókat, és jelentős réteg kezdett nyitni a fent említett magyar válogatott játékosoknak köszönhetően a labdarúgás felé. A TippmixPRO számtalan fogadási lehetőséget kínál a Premier League-ben is. Részletek itt!