
Orbán Viktor sokkoló viharadatokat közölt: „Vigyázzunk egymásra!”
A kormányfő már munkába állt, hogy enyhítsen a vihar okozta pusztításon.
Mint arról a Ripost beszámolt, hétfőn és kedden egyaránt hatalmas károkat okozott a vihar, ami végigsöpört az országon. A katasztrófavédők, a tűzoltók, mentők, rendőrök és a szakemberek megfeszített erővel dolgoztak azon, hogy a magyar lakosság minél kevesebbet érezzen meg a bajból. Orbán Viktor miniszterelnök sem tétlenkedett, azonnal munkához látott!

A tegnap esti vihar jelentős károkat okozott Magyarországon, országszerte áramkimaradásokkal
– erről számolt be Orbán Viktor miniszterelnök a közösségi oldalán. Mint írta, reggel egyeztetést tartott a MAVIR-nál (Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító Zrt.), ahol áttekintették a helyreállítási munkálatokat.
A vihar következtében összesen 366 ezer háztartás maradt áram nélkül, de a szolgáltatók gyors beavatkozásának köszönhetően ez a szám már 50 ezer alá csökkent. A miniszterelnök szerint az áramszolgáltatók szakemberei folyamatosan dolgoznak a hibák elhárításán.
Orbán Viktor a bejegyzés végén azt üzente: „Vigyázzunk egymásra!”
a






