Létrehozva: 2025.02.10.
Módosítva: 2025.02.10.

Fagyos reggeleket és akár havat is kaphatunk a héten

A hét első felében többnyire napos, száraz idő várható.

A hét első felében többnyire napos, száraz idő várható, bár szerdán a délnyugati tájakon már több felhő takarhatja az eget. A hőmérséklet hajnalban -5 fokig csökkenhet, míg napközben 6-7 fokos maximumokra számíthatunk. Csütörtökön délen erősebben felhős idő ígérkezik, és néhol hó is szállingózhat a Köpönyeg szerint.

fagy
Fagyos reggelekre számítsunk a héten Kép: Köpönyeg

Hétfő
Csökken a felhőzet, így egyre több napsütés várható. Nem lesz csapadék. A keleties szél megélénkül. Reggel -5, délután +7 fok körüli értékeket mérhetünk.

Kedd
Többnyire derült, napos és száraz időre számíthatunk. Az északkeleti, keleti szél helyenként megélénkülhet. A hőmérséklet hajnalban jellemzően -5 fokig csökken, míg napközben maximum +6 fok várható.

Szerda
Jellemzően napos, derült idő ígérkezik, de a délnyugati tájakon több felhő takarhatja az eget. Csapadék nem valószínű. Az északkeleti, északi légmozgás helyenként erősebbé válhat. A legmagasabb hőmérséklet eléri a +6 fokot.

Csütörtök
Délen erősen, máshol gyengén felhős időre van kilátás. Délen néhol szállingózhat a hó. +4, +5 fok valószínű délután.

 

Iratkozzon fel a Ripost hírlevelére!
Sztár, közélet, életmód... a legjobb cikkeink első kézből!
Ingatlanbazar.hu - Gyors. Okos. Országos
-

További cikkek