VOKS 2025: Bűncselekményt követ el aki kilopja a szavazólapokat a postaládákból!

POLITIK
Létrehozva: 2023.02.17.

Több megyére is riasztást adtak ki a hétvégére

A napsütést olykor erős szélvihar kísérheti.

Három vármegyére is riasztást adtak ki a hétvégére – derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat honlapjáról. Mint írják, Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves és Nógrád megyében a várt legerősebb széllökések meghaladhatják a 70 km/h-t szombaton és vasárnap is.

Fotó: Met.hu

Ami a hétvégi országos időjárását illeti, a következő prognózist adja a Köpönyeg.hu meteorológiai portál:

Szombaton erősen felhős lesz az ég, de délután délnyugaton akár többórás napsütés is lehet. Elszórtan fordulhat elő záporeső. A délnyugati, majd nyugati szél sokfelé megerősödik, néhol viharossá fokozódik. 10 és 16 fok közé melegszik a levegő.
Vasárnap marad a borongós időjárás. Délelőtt csak néhol, délután szórványosan valószínű eső, zápor. Az északnyugatira forduló szél viharossá fokozódhat. 10-13 fok körüli értékeket mérhetünk.

 

Iratkozzon fel a Ripost hírlevelére!
Sztár, közélet, életmód... a legjobb cikkeink első kézből!
Ingatlanbazar.hu - Gyors. Okos. Országos
-

További cikkek