RETRO RÁDIÓ

Nagykőrösi úti lövöldözés: „Szeretném még látni anyukámat”- mondta a fiatal őrmester - videó

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2022. 11. 17. 12:20

Megszólalnak az üldözésben részt vevő rendőrök. Az életüket kockáztatva végezték a munkájukat. Végül megfékezték az ámokfutó embercsempészeket.

Mint arról korábban a Ripost is beszámolt, a rendőrök bűnügyi információk alapján akartak ellenőrizni egy főváros felé haladó magyar rendszámú kisteherautót az autópályán, de a jármű nem állt meg, és a kocsiból több lövést adtak le a rendőrautó irányába. A rendőrök ennek ellenére tovább követték a járművet, ami végül Budapest határában megállásra kényszerült.

Bóna Eliza r. őrmester/ Fotó: Police.hu

Mint írták, a gépkocsivezető és a mellette ülő férfi bemenekült egy közeli erdőbe, közben további lövéseket adtak le a rendőrök irányába. Az egyik rendőr figyelmeztető lövést követően viszonozta a tüzet. A két, magát irakinak valló férfit nem sokkal fél kilenc előtt, a XIX. kerületben fogták el a TEK-esek. A kisteherautóban 21 illegális bevándorló utazott, aki szír állampolgárnak vallotta magát. A lövöldözésben szerencsére senki nem sebesült meg.

„Szeretném még látni anyukámat” – többek között az is átfutott a fiatal őrmester agyán, amikor az embercsempészek tüzelni kezdtek rájuk. A rendőrség szívszorító videójában megszólalnak az üldözésben részt vevő rendőrök. 

 

 

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.