RETRO RÁDIÓ

Visszatér a nyár? Ilyen lesz az időjárás a hétvégén

Visszatér a nyár? Ilyen lesz az időjárás a hétvégén
rp
Szerző
rp
Létrehozva2022. 06. 10. 06:40
Frissítve2022. 06. 10. 07:01

Napos, meleg időre van kilátás.

Péntek

Délelőttig a Dunántúlon valószínű eső, zápor, majd egy átmeneti szünetet követően ismét több helyen törhet ki zivatar. A hőmérséklet csúcsértéke 25 fok körül alakul. Az északias szél több helyen lesz erős.

Szombat

Sok napsütésre számíthatunk. A délután a megnövekvő gomolyokból csak elszórtan fordul már elő zápor, vagy zivatar. 25 és 30 fok közötti kellemes nyári meleg lesz. Mérséklődik a szél is.

Vasárnap

Napos, meleg időre van kilátás. Csapadék már nem lesz. 27-28 fok körüli értékeket mérhetünk a legmelegebb, délutáni órákban. A szél gyenge marad.

Fotó: koponyeg.hu

Hétfő

Sok napsütés, kevés gomolyfelhő valószínű. Kicsi az esély csapadékra. Tovább melegszik a levegő, több helyen lehet 30 fok feletti kánikula.

(via)

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.