RETRO RÁDIÓ

Sokkoló: hajléktalanok ragadtak el egy nőt a József Attila-lakótelepen

szökés
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2021. 11. 19. 05:42

Szörnyű esetnek volt szemtanúja több járókelő is Ferencvárosban. Gyalázatos, mit műveltek a kiszolgáltatott nővel a környéken tanyázó hajléktalanok.

Napról napra több hajléktalan látható a IX. kerület József Attila-lakótelepen, ami miatt a környék lakói lassan az utcára is alig mernek kimenni.

Egy zárt csoportban osztották meg , hogy a 3-as villamos és a lakótelep közötti erdős részen borzalmas eset történt pár nappal ezelőtt – szúrta ki a Metropol.

Szökés: a rendőrség is keresi a gyerekeivel bujkáló anyát
Fotó: police.hu

A leírásból kiderül, hogy több rendőr fogott közre két férfit, akik állítólag ájulásig leitattak egy nőt, aki magatehetetlenül feküdt a földön. Az egyenruhások éppen akkor értek a helyszínre, amikor a két ember vonszolni kezdte az öntudatlan asszonyt.

A poszt alatt rengeteg hozzászóló panaszkodik arról, hogy azon a környéken rengeteg a hajléktalan.

A helyiek félelme nem alaptalan, hiszen a villamosmegállót leginkább úgy lehet megközelíteni az Epreserdő útról, hogy át kell menni ezen az erdős részen.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.