RETRO RÁDIÓ

Szégyellte, hogy kínai az apja: ezért hagyta el csecsemőjét a máriabesnyői nő

Szégyellte, hogy kínai az apja: ezért hagyta el csecsemőjét a máriabesnyői nő
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2019. 04. 21. 18:30

A 28 éves nõt letartóztatta a rendõrség.

Letartóztatta az illetékes bíróság vasárnap azt a nőt, akit emberölés kísérletével gyanúsítanak, mert magára hagyta csecsemőjét Máriabesnyőn - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.

Csütörtökön egy férfi talált rá a Gödöllőhöz tartozó Máriabesnyő egy füves területén az élő újszülöttre.

A 28 éves anyát a rendőrök néhány órán belül azonosították, előállították, kihallgatták, meggyanúsították és őrizetbe vették. Az illetékes bíróság vasárnap döntött a nő előzetes letartóztatásának elrendeléséről.

Sajtóinformációk szerint a nő azzal magyarázta tettét, félt attól, hogy kiderül: a gyereke apja kínai.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.