RETRO RÁDIÓ

TV2 Té­nyek - Ezek vol­tak a nap leg­fon­to­sabb hírei

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2018. 12. 06. 21:12

Nincs sok idõd, de kí­ván­csi vagy a nap leg­fon­to­sabb tör­té­né­se­ire? Össze­szed­tük egyet­len cikk­ben, mi tör­tént itt­hon és a vi­lág­ban, a Tv2 Té­nyek se­gít­sé­gé­vel.

EGY ÉV UTÁN HAZATÉRT KRISZTOFER

Könnyeivel küszködött a hintabalesetben megsérült Krisztofer családja, amikor egy évvel és három hónappal a tragikus baleset után végre hazatérhetett a kórházból a 19 éves fiú. Krisztofer nagyon boldog volt, hogy otthon lehet. Mosolygott, integetett a szobájában. A fiú jelenleg mutogatással kommunikál és 24 órás ápolásra szorul. Csak a Tényekben láthatják a hazatérés első pillanatait és a megható ajándékozást.

Nézd meg a videót itt!

NEM TUDTA KIHOZNI APJÁT A TÛZBÕL

Bent égett a saját házában egy hatvan év körüli férfi. A nevelt fia vette észre, hogy tűz van. Megpróbált segíteni a férfinak, de a több méteres lángok miatt nem tudta kihozni az égő házból. Amellett, hogy elvesztette apját, azt sem tudja, a karácsonyt hol fogja tölteni.

Nézd meg a videót itt!

ROSSZ VOLT A SZEX, EZÉRT GYILKOLT

Fájdalmas szex miatt ölt - ezt vallotta az a férfi, akinek a csomagtartójában egy fóliába tekert 21 éves nő holttestét találták meg. A gyilkossággal gyanúsított férfi azután bukott le, hogy összeszurkált egy eladónőt Nyíregyházán. A Tények információi szerint egy rendőrkutya követte a nyomát a butiktól az autójáig, így találták meg egy nap alatt a férfit.

Nézd meg a videót itt!

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.