RETRO RÁDIÓ

Kínos: kifütyülték Juhász Pétert a saját tüntetésén

Kínos: kifütyülték Juhász Pétert a saját tüntetésén
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2016. 11. 20. 19:27

Az Együtt alelnöke demonstrációt szervezett a belvárosban, de nem úgy aratott zajos sikert, ahogy tervezte.

"A kormány korrupciója ellen" szervezett tüntetést az Együtt alelnöke, Juhász Péter. Az Aulich utcában százak gyűltek össze, de amikor Juhász a színpadra lépett, füttykoncert fogadta – számolt be róla az Origo.

A sípoló, majd dudáló emberek közel akartak kerülni a színpadhoz, de

ezt a kihívott rendőrök és a biztonsági emberek nem engedték, csak akkor mehettek volna közelebb, ha elteszik a sípot és a dudát.

Az egyik ellentüntető szerint, aki úgy véli, hogy Juhász október 23-án a füttykoncerttel meggyalázta 1956 emlékét,

nevetséges, hogy a politikus kifütyüli Orbán Viktort, de ha neki szól a koncert, akkor rendőrért kiált.

 

A tüntetés végén felhangzó Himnuszt mindenki csendben hallgatta végig...

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.