
Fogyókúrázni kezdett a népszerű mulatós: „Cél a 100 kiló"
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a RipostA népszerű mulatószenész nyárra jobb formába szeretné hozni magát. Lorenzo edzeni és diétázni kezdett, ebben párja is segíti.
Neranzi Zsolt, vagy ahogy a rajongói ismerik: Lorenzo nagy döntésre szánta el magát. Nyárra még jobb formába akarja hozni magát.

Lorenzo megálljt parancsolt
Lorenzo nemrég arról nyilatkozott, hogy a mulatós zene mellett új műfajban próbálja ki magát: dicséreteket kezdett írni, az urat dicsőítő szerzeményeket pedig koncertjein, tévéfelvételeken is beiktatja. De nem ez az egyetlen változás vele. Most elárult elárulta: nem csak a lelke, a teste is átalakul!
Lorenzo tíz év kihagyás után újra belevetette magát a sportba – és nem is akárhogyan: kondizik és bokszol is!
„Lettek kilók, amik feleslegesek” – fogalmazott nevetve.
Három hónapja kezdtem újra edzeni járni, heti két alkalommal, szigorúan. Ha nincs kedvem, akkor is megyek
– tökélte el.

„Korábban este 10-11-kor is ettem, sőt hajnalban titokban”
Az életmódváltás komoly, mint mondja:
„Figyelek a folyadékbevitelre is: napi 3-4 liter vizet iszom, és hát kevesebb pörkölt és tészta, több hal, zöldség és avokádókrém…” – nevetett.

„Mindebben a párom is segít, ő mindig is nagyon sportos, egészségtudatos volt, ő is nagyon motivál!”
112 kiló vagyok most, a cél a 100. Nem akarok óriási izmokat, de 180 centihez legyen forma a színpadon
– fogalmazott, majd hozzátette: az éjszakai nassolásnak is búcsút intett:
„Korábban este 10-11-kor is ettem, sőt hajnalban titokban… Most már este 7-ig eszek, utána semmit. Azóta jobb a közérzetem. Meg hát jön a nyár… 38 évesen még legyen egy férfias, sportos alkat a strandon!”






