RETRO RÁDIÓ

Lebukott a magyar énekes, ezzel meg is pecsételődött tönkrement házasságának sorsa?

Létrehozva2025. 07. 16. 06:00
Frissítve2025. 07. 18. 21:39

A botrányhős énekes új szerelmével mutatkozott az utcán. Kunu Márió, úgy tűnik, végleg eldobta a házasságát.

Múlt pénteken robbant a bomba, amikor a Bors megírta: véget ért Kunu Márió házassága, miután kiderült, a celeb viszonyt folytat Czakó Emíliával, ismertebb nevén Kávétejszínnel. Most pedig újabb döbbenetes fordulat borzolja a kedélyeket: egy Reddit-csoportban megjelent lesifotó szerint Máriót és Emíliát kézen fogva látták andalogni a belváros egyik frekventált utcáján. A kép alá pillanatok alatt több tucat komment érkezett – és bizony, egyik sem a szerelmesek javára szólt.

Kunu Márió és Kunu Alexandra
Kunu Márió felesége itt még együtt volt zenész férjével (Fotó: Instagram)

Kunu Márió újfent lebukott

„Kezdem azt hinni, hogy Szandi fétise mások után bevenni ennek a majomnak, nem létezik, hogy egy nőnek ennyire nulla önbecsülése van…” – fakadt ki egy felhasználó, aki láthatóan nem először látja a páros viszályait a nyilvánosság előtt zajlani. És valóban: Márió korábbi botrányai, hűtlenségi ügyei szinte minden alkalommal a címlapokra kerültek, de felesége, Kunu Alexandra eddig mindig megbocsátott neki. Most viszont, úgy tűnik, ez végérvényesen megváltozott.

Nem titkolják a viszonyukat

A kép tanúsága szerint az új páros cseppet sem rejtegeti már kapcsolatát – mintha mi sem történt volna, kézen fogva sétáltak és nevettek, miközben sokan Szandiért aggódnak.

„Szandi ha ezt olvasod, kitartást! Megérdemled a boldogságot, csak értékeld magad jobban!” – írta egy másik kommentelő, együttérzését fejezve ki az édesanyának, akinek a rajongók szerint már régen el kellett volna hagynia Máriót. Sokan úgy vélik, Szandi túl sokáig tűrt, túl sokat adott – és most újra megalázták. Egy hozzászóló így fogalmaz: „Nyilvánosan szét van csalva, de pár nap múlva ismét minden happy “csak a gyerek miatt"

Ki is Márió új szerelme?

Czakó Emília, azaz Kávétejszínnel, korábban leginkább közösségi médiás aktivitása és kihívó stílusa miatt került a figyelem középpontjába, de az utóbbi hetekben már nem csupán influenszerként, hanem a „házasságtörő harmadikként” emlegetik a netezők. Sokan őt okolják a Kunu házasság felbomlásáért, míg mások szerint csupán egy eszköz volt egy már régóta repedező kapcsolat végpontjához. Emília egyelőre nem szólalt meg nyilvánosan, de a róla készült fotókon boldognak tűnik Márió oldalán.

Végleg vége

És hogy mit gondolnak az emberek Márióról? Röviden: értetlenül állnak előtte: „Fogalmam sincs, mit esznek ezen a férfin…” – olvasható egy kifejezetten tömör, de annál őszintébb vélemény.

A botrány tovább gyűrűzik, de kérdés, vajon ezúttal tényleg vége van-e a Szandi-Márió történetnek, vagy újabb fordulat jön? Egy biztos: a közvélemény már eldöntötte, ki mellé áll – és ez most nem Kunu Márió.

 

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.