RETRO RÁDIÓ

Felismered? Szőke Barbie baba lett a népszerű DJ

Prac Lee
Szerző
Prac Lee
Létrehozva2024. 09. 05. 10:00

Teljesen átalakult a kétgyermekes édesanya. Voksán Virág szőkére változtatta jól ismert fekete tincseit.

Voksán Virág közel két évtizede szórakoztatja a közönségét lemezlovasként. Az egykori szexikon gömbölyű bájaival, igéző zöld szemével és éjfekete hajával véste be magát a köztudatba. Ennek a külsőnek azonban mostanra hátat fordított a családanya.

Voksán Virág
Voksán Virág fekete fürtökkel véste be magát a köztudatba (Fotó: Bors)

Imádják Voksán Virág új frizuráját

Egy ici-picit szőkébben zárom a nyarat” – fogalmazott a legújabb fotójánál, ahol Barbie babát idéző szőke fürtökkel jelentkezett be a szexi lemezlovas. Bár a korábbi külsejéért is epekedtek, főleg a férfiak. A mostani kinézet is tarol, nők bókjainak tucatját zsebelhette be Virág – ami talán még nagyobb dicséret, mintha férfitól érkezne!

Nagyon jól áll ez a szőke, szerintem jobb mint a sötét barna” – vélekedett egy kommentelő.
Nagyon is jó. Példakép vagy számomra, ez a második kommentem, soha nem szoktam senkinek kommentet írni, főleg nem ilyet, nekem egyedi vagy” – bókolt egy újabb hölgy.

Kedves Virág! Ha azt akarod, hogy a pasik megőrüljenek, akkor csak világosítsd nyugodtan a hajad. Sötétebb hajszínnel is döglesztő vagy; de világos szőke vagy fehér színnel teljesen »megkergítesz«! – fogalmazott egy férfi hódoló is, mire egy másik leszögezte:
Téged foglak kérni karácsonyra a Jézuskától!

Voksán Virág és párja tíz éve van együtt

Virág szíve egyébként foglalt: a nyáron már tizedik évfordulóját ünnepelte a páros. Ennek apropóján Miamiba utaztak romantikázni, ahová kivételesen nem tartott velük két gyermekük
Amerika mindkettőnknek sokat jelent, hiszen rengeteg közös emlékünk kötődik hozzá. A jubileumunkat ünnepeltük, két hetet töltöttünk kint. Újraéltük az első éveinket, amikor összeköltöztünk. Ritkán utazunk a gyerekek nélkül, de most úgy éreztük, ahhoz még nagyon kicsik, hogy egy ilyen hosszú útra magunkkal vigyük őket is. A 6 órás időeltolódás is hatalmas nyűg egy gyermek számára, még minket is megviselt, nem beszélve a több mint tízórás repülőútról átszállásokkal. Már az első napon nagyon hiányoztak, de igyekeztünk a rengeteg programmal elterelni erről a gondolatainkat, illetve rengeteget beszéltünk videohívással velük” – fogalmazott a Ripost-nak nyáron Virág, akit nemcsak két lánya, de egy valóságos kutyahad is várta otthon: öt kiskutyus gazdája.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.