RETRO RÁDIÓ

10 év után sem jön a baba a magyar műsorvezetőnél és párjánál, és nem szerelmesek egymásba

B.
Szerző
B.
Létrehozva2024. 07. 03. 07:30

Többször felmerült már az is, hogy szakítottak.

10 és fél éve van együtt Megyeri Csilla és párja, Zsolti. A sztárpár kapcsolatában is voltak hullámvölgyek, többször felmerült már az is, hogy szakítottak. Legutóbb például akkor, amikor elköltöztek, és az internetezők hiányolták a közös képeket a lakásból.

Megyeri Csilla
10 és fél éve van együtt Megyeri Csilla és párja, Zsolti Fotó: Szabolcs László

Ha probléma van, mi nagyon durván összezárunk, és próbáljuk megoldani. És nem az jellemző ránk, mint a mostani fiatalságra, hogy jön a probléma, eldobom és jöhet a következő emberke. Szerintem mi ezt csináljuk jól

 – mondta a Levente klubja adásában a műsorvezetőnő. Bevallotta, régen igazi házi sárkány volt, de ez már nagyon sokat változott.

Talán lenyugodtunk, vagy ez a megszokás… nem tudom. Sokszor érezzük azt, hogy álló víz van. Sokszor kérdezik azt is, miért nincs már baba. Folyamatos kérdés ez felém is

 – mondta a Csilla. Majd arra kérte Lakatos Leventét, ő legyen kedves ne kérdezzen rá a babatémára.

Ez már kicsit… Már mindenhol elmondtam, amit akartam. Szóval felmerül bennünk is, hogy mit kellene, hogy kellene javítani

 – váltott témát a műsorvezetőnő. Majd a beszélgetés során, amikor felmerült, hogy egy kapcsolat előrehaladtával két ember más minőségben képes szeretni egymást, úgy fogalmazott:

Nem gondolnám, hogy Zsolti szerelmes lenne belém ennyi idő után. És hazudnék, ha azt mondanám, hogy én is szerelmes, mert hogy?! Ez ugye kémia.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.