RETRO RÁDIÓ

Csúcsformában fotózták le Medveczky Ilonát, csak úgy ragyog a táncművésznő

Doris
Szerző
Doris
Létrehozva2023. 07. 22. 14:00

A revü koronázatlan királynője egy divatbemutatón vett részt.

Medveczky Ilonát rég láthattuk nyilvános eseményen, hiszen a legtöbb idejét imádott kertjében tölti a kutyáival, akik hosszú évek óta hű társai. Volt azonban olyan időszak, amikor a neve egybeforrt a revüvel és az eleganciával. A táncművésznő ma is ragyogó és fitt, mintha megállt volna felette az idő.

Medveczky Ilona rajongásig szeretett kertjében - Fotó: Szabolcs László / hot!

Ilona csütörtökön egy különleges divatbemutatóra volt hivatalos. A rendkívüli estét megörökítette a kamera. Közös kép is készült amin a Nagy Ő legutóbbi szériájának győztesével a szőke hajú Timivel látható. A fiatal nő a párkereső műsor után egy darabig együtt volt Árpa Attilával, de később pontot tettek a kapcsolatuk végére. Fölkerült az Instagramra egy olyan felvétel, ami nagyon tetszik a netezőknek. A követők nem győztek ámuldozni a revü királynőjének kifogástalan megjelenésén.

Medveczky egy csokor virágot is kapott a show végén, amin Király Beáta tervezőnő kollekcióját mutatták be. Az esemény műsorvezetője Zoltán Erika volt.

Új örököst jelölt meg

Medveczky manapság már ritkán szerepel a médiában, pedig volt idő, amikor mindennap láthatta a közönsége és erről tudósítottak is. A csodás álomotthonában visszavonultan élő legendás balettművész a hot! magazin stábjával tett kivételt néhány hónappal ezelőtt. Nemcsak villája ajtaját tárta ki előttük, hanem szívét és a lelkét is. A díva őszintén mesélt szerelmi életéről, a végrendeletéről, a mindennapjairól és sok minden másról is.

"Volt hivatalos végrendeletem, de nemrég összetéptem! Akire eredetileg rábíztam volna a teljesítését az akkora csalódást okozott, hogy parkolópályára tettem. Most egy új emberre hárítom át a feladatot, aki maximálisan végrehajtja majd a végakaratomat, ha eljön az ideje. Főszerepet játszik az állatmenhelyek, az állatgyógyászat támogatása havi fix összeggel. Korábban a táncművészetet is támogatni akartam, ám meggondoltam magam, mert ráeszméltem: sem a ba­lett­mű­vé­szi, sem a revütáncosi múltammal együtt sem terjesztett fel a kollégák közül senki a Kossuth-díjra, se régen, se most. Érdemes művész vagyok és tagja a Halhatatlanok Társulatának – utóbbira különösen büszke vagyok, mert azt a szeretett közönségem szavazta meg nekem."

árulta el a hot!-nak Ilona.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.